Ruiny antického Krymu, tajemná jeskynní města, ve kterých žili lidé po apokalypse. Hrdinný Sevastopol s nikde nezmiňovanou hvězdicovou pevností.
Alternativní historie, „zakázaná archeologie“, připomínky nedávných globálních katastrof – inspirace pro aktivní poznávání Krymského poloostrova …

Centrální pyramida o výšce 56 m v obci Krasnyj Mak

Největším pokladem Krymu jsou bezesporu Krymské pyramidy. Jako u všech nově objevovaných pyramid (Bosna, Čína, …), bylo jejich odkrývání a výzkum mocenskými složkami zastaveno. „Grantoví“ vědci a korporátní média o nich mlčí, dokonce jsou vypouštěny dezinformace („Pyramidy? Nesmysl!“).
Svědčí to o jejich skryté síle a obrovských možnostech vlivu na rozvoj lidského vědomí a urychlení duchovního pokroku lidstva. Pro mocenský „Systém“ jsou velmi nebezpečné, ale jejich (a naše) doba už se přiblížila …

Je Krym náš? A kdo jsme my?

Při výstavbě autostrády „Tavrida“ (od r. 2016) byla v Bělogorské oblasti Krymu v oblasti Zui objevena krasová jeskyně dlouhá více než 1 kilometr a v ní ostatky mamuta s mládětem. V budoucnu se chystá zpřístupnění.

Védický festival Krym